Hakkımızda

Firmamız 2003 yılından bugüne faaliyetlerini Ankara merkezli olmak üzere sürdürmektedir. Kurulduğu günden bugüne, daha yaygın, daha kaliteli ve daha güçlü olmayı hedefleyen firmamız, Türkiye’nin yanı sıra; tüm Türki Cumhuriyetler ve Irak için de tedarik anlaşmaları imzalayarak bu hedefleri gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Misyonumuz

Limit Medikal çalıştığı tüm branşlarda, en son teknoloji ile üretilen ürünleri ülkemize getirerek, doktorlarımız ve hastalarının yararına sunmayı kendine misyon edinmiştir.

.

Vizyonumuz

Firmamız, tıp alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek, insanlığın yaşam kalitesini arttıracak, doğaya saygılı ve daima yenilikçi ürünleri sektöre; kaliteli, hızlı ve dürüst hizmet anlayışı ile sunma vizyonunu benimsemiş ve yoluna bu vizyon ile devam etmektedir.

.

Limit Medikal'e Hoşgeldiniz

Limit Medikal bugün 16 yıllık tecrübe ve uzman kadrosuyla, Kardiyoloji, KVC ve Radyoloji alanlarındaki ürünlerini, operasyonu bulunan ülkelerdeki kullanıcılarına sunmak için yerli ve yabancı iş ortaklarıyla çalışmaktadır

GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ

Kardiyoloji, KVC ve Radyoloji alanlarında geniş bir yelpazede tüm ihtiyaçlarınıza yönelik en iyi markaları bünyemizde bulunduruyoruz.

UZMAN KADRO

Tüm ürünlerimiz için uzman teknik ekibimizle Türkiye genelinde destek veriyoruz.

KALİTELİ MARKALAR

Çalıştığımız alanlardaki yenilikçi ve en kaliteli markaları Türkiye’ye getiriyoruz.

TECRÜBE

2003 yılından beri, alanında uzman teknik ekibimiz ve ofis personelimiz ile her zaman ulaşılabilir olma amacındayız.

I am aware this report has provided you a few hints, but remember that if you sit down to write your essay, don’t just start and stop!

Custom essay college paper writing service reviews writing firm utilizes only qualified and higher quality authors.

Though it may seem simple, it is not like creating a rap song, or whatever else that you could do in the spur of the moment.

web tasarım ankara web tasarım ankara firması