26. Uygulamalı Girişimsel Kardiyoloji Toplantısı Katılımı

15 Ekim 2021
26. Uygulamalı Girişimsel Kardiyoloji Toplantısı Katılımı

Türk Kardiyoloji Derneği’nin 25-28 Nisan 2019 tarihleri arasında Antalya Rixos Sungate Otel’de düzenlediği 26. Uygulamalı Girişimsel Kardiyoloji Toplantısı’na Limit Medikal ailesi olarak katılım gerçekleştirdik. Standımızda sergilediğimiz ürün demolarımız ve hands-on maketlerimiz büyük ilgi gördü. Dr. V. J. Karthikeyan (Wrightington, Wigan and Leigh Heart Centre, Wigan and Wythenshawe Hospital, Manchester) ve Dr. Alfonso Ielası (Istituto Clinico Sant'Ambrogio GSD, Milan, Italy) de Star İlaçlı Stent ve Restore İlaç Salınımlı PTCA Balonu hakkında konuşmacı olarak ana salonlarda deneyimlerini değerli hekimlerimiz ile paylaşırken, ayrılmadan önce salonların dolu olmasından duydukları onuru da bildirdiler. 

28. Girişimsel Kardiyoloji Toplantısı 28-31 Ekim 2021 tarihlerinde İstanbul Hilton Bomonti Otel’de düzenlendi. Limit Medikal olarak derneğimize destek olmak amacıyla, toplantının en büyük standlarından birisi ile katılım sağladık. Ürün tanıtımlarımızı gerçekleştirmenin yanı sıra, standımızda bir çok şehirden katılım sağlayan hekimlerimizi ağırlama fırsatı bulduk. Pandemi dolayısıyla uzun süredir ayrı kaldığımız bu tarz organizasyonlara yeniden kavuşmanın mutluluğu ve tüm değerli hekimlerimizi bir arada görmenin sevincini bir arada yaşadık. Canlı yayında sunulan vaka esnasında yine STAR kullanan değerli hekimlerimiz de bizleri seçimleriyle çok mutlu etti.


Bilgi Formu

Bize dilediğiniz her konuda mesaj gönderebilirsiniz. Size en kısa zamanda cevap verebilmemiz için, lütfen telefon numaranızıda ekleyiniz.

YUKARI