Limit Medikal bugün 20 yıllık tecrübe ve uzman kadrosuyla, Kardiyoloji, KVC ve Radyoloji alanlarındaki ürünlerini, operasyonu bulunan ülkelerdeki kullanıcılarına sunmak için yerli ve yabancı iş ortaklarıyla çalışmaktadır

Hakkımızda

Firmamız 2003 yılından bugüne faaliyetlerini Ankara merkezli olmak üzere sürdürmektedir. Kurulduğu günden bugüne, daha yaygın, daha kaliteli ve daha güçlü olmayı hedefleyen firmamız, Türkiye’nin yanı sıra; tüm Türki Cumhuriyetler ve Irak için de tedarik anlaşmaları imzalayarak bu hedefleri gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Misyonumuz

Limit Medikal çalıştığı tüm branşlarda, en son teknoloji ile üretilen ürünleri ülkemize getirerek, doktorlarımız ve hastalarının yararına sunmayı kendine misyon edinmiştir.

Vizyonumuz

Firmamız, tıp alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek, insanlığın yaşam kalitesini arttıracak, doğaya saygılı ve daima yenilikçi ürünleri sektöre; kaliteli, hızlı ve dürüst hizmet anlayışı ile sunma vizyonunu benimsemiş ve yoluna bu vizyon ile devam etmektedir.
Geniş Ürün Yelpazesi

GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ

Kardiyoloji, KVC ve Radyoloji alanlarında geniş bir yelpazede tüm ihtiyaçlarınıza yönelik en iyi markaları bünyemizde bulunduruyoruz.

Uzman Kadro

UZMAN KADRO

Tüm ürünlerimiz için uzman teknik ekibimizle Türkiye genelinde destek veriyoruz.

Kaliteli Markalar

KALİTELİ MARKALAR

Çalıştığımız alanlardaki yenilikçi ve en kaliteli markaları Türkiye’ye getiriyoruz.

Tecrübe

2003 yılından beri, alanında uzman teknik ekibimiz ve ofis personelimiz ile her zaman ulaşılabilir olma amacındayız.

Bilgi Formu

Bize dilediğiniz her konuda mesaj gönderebilirsiniz. Size en kısa zamanda cevap verebilmemiz için, lütfen telefon numaranızıda ekleyiniz.

YUKARI